/Files/images/izobrazhenie_021(1).jpgМи живимо в суспільстві і бути вільним від його впливу неможливо, а тим паче сьогодні, коли в Україні період відтворення демократичних традицій. Задача виховання громадянина набуває особливого значення для України, яка знаходиться на перехідній стадії свого історичного розвитку. Найважливішим етапом виховання є школа. Школа бере дитину з сім’ї, де вона одержує індивідуальне виховання, залучає її до національної культури, традицій, залучає до гуманістичних демократичних цінностей. Саме в школі учень стає громадянином, який виходить в життя соціальною істотою здатною служити здійсненню загальнолюдських ідеалів.

Харківська вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів №16 заснована 2 вересня 1946 року як школа робітничої молоді при середній школі №104. З 1947 року школа стала функціонувати при заводі “Електроважмаш”. З 1 вересня 1996 року школа прийняла своїх учнів у новому приміщенні за адресою бульвар Івана Каркача 4а.

З 2004 року шкільний колектив очолює директор Кузьменко Наталія Іллівна, магістр за спеціальністю “Управління навчальним закладом”.

Якісний освітній процес у школі забезпечує заступник директора з НВР Валах Алла Вікторівна, учитель-методист.

Система цінностей, пріоритети освітньої політики та традиції вечірньої школи №16 складалися протягом 71 року.

Головне в концепції школи сьогодні — сприяння розвитку особистості учня та його повноцінній реалізації в житті суспільства, де людина, її досвід, освіта є неминущими цінностями.

В даний час у школі працює згуртований і творчий колектив із 12 педагогів. Серед них 4 учителя – методиста.

Школа надає освітні послуги громадянам України, засудженим до позбавлення волі (ХВК №43) на отримання базової та повної загальної середньої освіти.

МІСІЯ нашої ШКОЛИ: ”Виховання особистості здатної жити і позитивно діяти в постійно змінюваних умовах життя”.

Кiлькiсть переглядiв: 118